Pe data de 26 mai 2010 a fost semnat protocolul de colaborare între Facultatea de Administrație și Afaceri (FAA), reprezentată de domnul profesor universitar doctor Sorin-George Toma și parohia Sfântul Ilie Grant Crângași, reprezentată de preotul paroh Atanasie Tanasache Costea. În cadrul acestui protocol, pe data de 8 iunie 2010 cadrele didactice și studenții FAA au colectat și au donat 11 saci cu îmbrăcăminte pentru enoriașii săraci ai parohiei. Din partea FAA au participat domnul profesor universitar doctor Sorin-George Toma, domnul profesor universitar doctor Paul Marinescu, drd. Sabin Niculae și studenții anului III ai FAA Cristian Radu-Cosmin Berilă si Vasile-Robert Antoneac.

Pe viitor, în cadrul aceluiași protocol, se dorește organizarea unor activități didactice, susâinute de catre corpul profesoral și studenții FAA, a căror beneficiari să fie copiii parohiei Sfântul Ilie Grant, în special cei cu o situație materială dificilă.